
zaterdag 30 maart 2013
woensdag 27 maart 2013
En dan nu, écht waar, DE UITSLAG!!!
Poeh poeh, dat was me wat, vanmiddag!
Sorry meiden, dat ik jullie zo lang in spanning heb moeten houden.
Dank jullie wel voor de reacties en tips!
Ik heb het dus voor elkaar gekregen… whoepie!
Ik laat jullie niet langer in spanning. De Random Number Generator heeft gekozen:
De allerlaatste, die zich op de valreep nog even aangemeld heeft!
Wow, heeft ze geluk of niet?!?! Kijk maar eens hier!
Uitslag van "Op naar de 200" give away! (maar niet heus)
Nieuwe volgers; van harte welkom op mijn blog. Ik hoop dat ik jullie kan vermaken met mijn Maaksels en Meer!
En dan nu de winnaar............
Rapapaaaaaaaaaaaa
Rapapaaaaaaaaaaaa
Tromgeroffel....................
Pauken..........................
Een diepe zucht en..............
Daar gaat ie dan!
.......................................................................................................................................................................
Pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
En waarom lukt het mij niet met die Random Number Generator????
Ik moet dat ding eerst met een HTML code in mijn bericht zetten.
Daarna moet ik het bericht publiceren, en dan de cijfers intypen en op Generate drukken.
So far so good.
Maar................................................. hoe zien jullie dat dan??????????????
En hoe kan ik er dan nog wat bij zetten in mijn bericht????????????????
Snap er dus geen snars van.
Weg feestvreugde!
Ik ga mij even herpakken, de kids van school halen, naar zwemles met de jongste (ja, sorry had het voor die tijd willen doen) en dan zal ik nogmaals een poging wagen.
Zucht.
Tot later allemaal!
dinsdag 26 maart 2013
Happy hoesjes haken
dinsdag 19 maart 2013
Mama’s mandjes en eentje om op te hangen
In donkerblauw of wit.
Ze mag kiezen en als ze ze alle3 wil, dan is dat ook geen probleem!

Van het witte garen wat ik over had, maakte ik een rond, klein mandje met hoge rand en hengsel. Leuk om op te hangen en met eitjes te vullen.

Mocht er iemand een patroon hiervan willen dan moet ik je teleurstellen; ik haak op gevoel dus elke mand is weer anders.
En vergeet de “op naar de 200” give away niet; scroll even naar beneden!
De “op naar de 200” give away!
Vandaar dat ik wat fijne spulletjes voor jullie heb verzameld.
En wie weet, komt er nog wel Meer bij, dat kan maar zo!
Wat zit er in ieder geval in:





Als je die uitvouwt, dan krijg je iets wat hier op lijkt:



Doe gewoon gezellig mee en wie weet gaat de envelop straks wel jouw kant op!
Het is dus wel de bedoeling dat je volger (nog even niet via Bloglovin’) bent óf wordt van Maaksels en Meer.
Je mag altijd een link op jouw blog zetten, daarvoor kun je bovenstaande afbeelding gebruiken.
******************************************************************************************************
Nieuwe volgers, van harte welkom! Graag kom ik ook even op jullie blog kijken. Zorg er dan wel voor dat de link naar jouw blog zichtbaar is.
maandag 18 maart 2013
Onderweg naar….
Dan vind ik het wel leuk om een klein bedankje te sturen.
Hier zie je alvast íets (een broche van stof met prachtige knoop) maar nog niet alles!
Want wat zit er in de etuitjes???
Wellicht zien jullie het binnenkort op Het Kreatief!

En ik wil weer een give away organiseren.
Wat het wordt, is nog een verrassing maar het gaat de deur uit bij 200 volgers dus binnenkort meer hierover!
woensdag 13 maart 2013
Aan de knip
Net een klein beetje bijgekomen van de gewonnen give away, wil ik jullie nog even laten zien dat je best wel wat stof overhoudt van de t-shirts die je gaat verknippen.
Ik gooi dat weg maar er zijn vast nog wel creatieve dingen mee te doen.
klik op de foto
klik op de foto
klik op de foto
klik op de foto
Ik heb in ieder geval weer 4 shirts een andere bestemming gegeven!
De donderrode gebruik ik voor een ander haakproject.
Dit is niet normaal meer!
Ik deed mee aan de give away van Kiek. Haar blog heet Het Kreatief.
Ik won!
Ik wachtte even.
Ik kreeg een doos.
Ja, een hele doos!
Ik deed de doos open.
Ik pakte er een lieve kaart uit, met wat ik kon verwachten qua inhoud van de doos.
Ik vond een hele mooie zeepketting met zwarte rozenzepen (chique de friemel, ik hou ervan!)
Ik vond nóg een hele mooie zeepketting (voor dochterlief met paarse bling bling zeepjes in de vorm van een tasje, een schoentje, enz. en ze was er echt blij mee!)
Ik vond een zakje met heel veel dinozeepjes voor zoonlief. Echt, hij vond ze helemaal geweldig, de één nog mooier dan de ander!
Ik haalde wat proppen krant uit de doos.
En wat ik daaronder vond….. ach, kijk zelf maar. Het is echt ongelooflijk wat er allemaal in die doos zat.
Ik ben er helemaal ondersteboven van! Dit had ik echt niet verwacht!
Heel veel mooie knipvellen, scrapstickers, bloemenkralen, knopen, vilten bloemen, papieren bloemetjes, lint, etiketten, vilten paasfiguurtjes, glitterstickers, letterstickers en twee prachtige notitieblokken met magneten…. echt onvoorstelbaar wat een prachtige spullen en wat een enorm feest om dit te mogen uitpakken!
We hebben een 6 persoons tafel en deze lag bijna helemaal vol met de dingen die ik van Kiek kreeg.
Lieve, lieve Monique. Dit is gewoon veel te gek, meid. Maar we zijn zo vreselijk blij met wat je ons hebt toegestuurd! De kinderen keken hun ogen uit, er werden al plannen gemaakt met de knipvellen en ik… ik kom weer eens tijd tekort om met al dat moois wat leuke dingen te maken!
Dank je wel voor deze mega verwennerij! X
dinsdag 12 maart 2013
Tuut
Welkom, welkom ladies, fijn dat jullie er zijn!
En ik merk dat er wat vragen zijn naar aanleiding van het vorige bericht over het knippen van de t-shirts.
Voordat jullie en masse alle t-shirts in huis gaan verknippen, klik eerst even op de link voor een superduidelijke tuut!
http://findfocus.wordpress.com/2012/05/16/try-it-out-tuesday-t-shirt-yarn/
Maf mandje en WIP
Geen t-shirt is hier meer veilig!
Nou ja… geen oud t-shirt want we moeten een beetje redelijk blijven hè?!
Van een mix van restjes (nep) zpagetti én in repen geknipte t-shirts, haakte ik dit maffe mandje. Lijkt me leuk voor op een kinderkamer of van ‘t zomer op de tuintafel.
Ook ben ik bezig met een vloerkleed, maar dan alleen van repen t-shirt. Het is wel de bedoeling dat het in dezelfde kleurstelling blijft. Ik vraag mensen in mijn omgeving om mij hun oude shirts te geven zodat de schaar er in kan. En telkens als ik weer een shirt heb, kan ik verder met mijn kleed.
Dit is het tot nu toe; 3 shirts. Grappig toch?!
zondag 10 maart 2013
Uitslag!
Nee, geen vreemde bultjes of rode vlekken gelukkig…
Het gaat hier om de uitslag van mijn give away!
Er moesten een aantal vilten ballen geraden worden en het waren er…
juist, 53 ballen dus, tel maar na!
De meesten zaten te laag. De laagste gok was 25 en de hoogste was 54.
Wat ontzettend fijn om al jullie reacties te lezen. Elke keer weer maken jullie mij blij met alle commentaren. Dank jullie wel en een warm welkom aan mijn nieuwe volgers!
Maarrrrrrrrrrr we hebben 3 winnaars!
En die Els hè; wat een geluksvogel ben je toch! Eerst de winnaar van het tussendoortje en nu gokt ze zomaar het juiste aantal!!! Natuurlijk zal ik iets extra’s in de envelop doen want je bent de megawinnares!
Els, ik heb de oranje ring voor jou gekozen omdat je zelf geen keus hebt doorgegeven. Maar mocht je toch een andere kleur willen, dan is dat mogelijk hoor!
Elke Jansen, wil je je adres even aan mij doorgeven? maakselsenmeer@hotmail.com
Volgens mij heb ik van de andere twee dames de adressen al. Die staan op de oude pc waar ik nu even niet bij kan. Mocht ik ze toch niet hebben, dan horen jullie van mij!
Een fijne zondag!
vrijdag 8 maart 2013
Psssssst….
woensdag 6 maart 2013
Voor Loïs & Restjes opmaken
dinsdag 5 maart 2013
Swappen met Creama
Dan verwacht je dus de bamboe hengsels en verder niet zo veel meer.
Maar als je goed naar de foto kijkt, dan zie je dat er nogal wat in de envelop zat: gezellige decodingetjes, kralen en… mijn naam in zeepletters! Die maakt ze zelf. En omdat ik het zonde vond om ze in de verpakking te laten, maakte ik er een zeepketting van. Die hangt nu heerlijk in de huiskamer te geuren.
Manon vertelde dat ze twee zoons en een dochter heeft. De zoons zijn al stoere boys dus ja, wat maak je daar dan voor. Ik ben uitgekomen op boekenleggers. Zoals je kunt zien zijn ze gemaakt van gelamineerde rondjes landkaartpapier. Omhaakt met katoen en voorzien van een stoer sisaltouwtje.
Voor dochter was het iets makkelijker: gek op paars en roze en Hello Kitty. Ze krijgt van mij een wikkelarmbandje en een etui van vilt. Daarin kunnen pennen of een zonnebril of….. nou ja, dat mag ze zelf verzinnen!

Voor Manon maakte ik een zeepketting. Ik weet dat ze zelf ook zeepkettingen maakt maar ieder doet het op zijn eigen manier en ik vond het leuk om haar te laten zien hoe ik ze maak.
Ook krijgt ze een geurzakje. Je kunt zien dat er goed te stempelen is op een kleifiguurtje. Hopelijk valt de broche in de smaak en kan ze ook de grote labels goed gebruiken.

Manon, dank je wel voor deze swap!
Met de hengsels van Annabelle
Hier hebben een aantal mensen op gereageerd; heel hartelijk bedankt daarvoor! Er zijn hele leuke swaps uit gekomen waar ik heel blij van ben geworden!
Nog even over het woord handvatten. Is dat goed geschreven of moet het handvaten zijn? Ik ben eens gaan surfen en ik vond onder andere dit:
“Handvaten / handvatten
Vraag
Is het meervoud van handvat handvaten of handvatten?Antwoord
Beide meervoudsvormen zijn correct.Toelichting
Het woord vat in de betekenis 'ton' heeft als meervoudsvorm vaten. Ook samenstellingen met dat woord vat hebben een meervoudsvorm op -vaten: bloedvaten, wijnvaten, biervaten enzovoort.In handvat betekent het woord vat niet 'ton', maar 'greep'. Dat woord vat is afgeleid van het werkwoord vatten (= 'vastpakken') en heeft de meervoudsvorm vatten. Ook handvat had oorspronkelijk alleen de meervoudsvorm met dubbele t.
Wellicht naar analogie van samenstellingen als bloedvaten en biervaten is tegenwoordig ook de meervoudsvormhandvaten erg gebruikelijk.”
Bron
Het mag dus allebei, joepie!
Anyway, Annabelle uit België ging mij ook twee paar handvatten toesturen. Maar helaas waren ze niet rond dus niet geschikt voor mijn specifieke project. Maar niet getreurd… ik vond dit een mooie reden om een klein tasje te maken! Ik ben gewoon gaan haken en dit is waar ik op uit kwam. Best grappig toch?

Ik heb nog zo’n paar dus er komt vast nog wel een tasje van. Annabelle, bedankt hoor, ik hoop dat je je sieraden ook mooi vindt!
zaterdag 2 maart 2013
Bestelde drukkers en gewonnen give away

Bij Corina van Wien- art won ik de laatste give away. Een mooi pakketje om kaarten mee te maken. Mam, kijk maar goed, ik ga dit weer doorgeven aan jou want jij maakt zulke prachtige kaarten!
Corina, dank je wel, ook voor het lieve gehaakte hartje! Ook haar blog is zeker de moeite waard.

Wat ben ik toch een bofferd met al die leuke enveloppen die door de brievenbus kwamen vallen!
Wil je kans maken op post van mij? Scroll even naar de give away!
Kleine koekjes…. en post van Ambela!
Man doet elke zaterdagochtend de grote boodschappen.
Ik vroeg hem om kleine koekjes voor in de koektrommel mee te nemen.
Kwam ie hier mee aan…. hahaha, dat zijn wel errug kleine koekjes!
Ter vergelijking heb ik zo’n koekje op een nobosprits gelegd, wat een verschil!
De kids moesten er hartelijk om lachten maar het lachen verging ze toen ze maar één koekje kregen, net als anders!
Door het raden van de juiste naam voor de hond van Ambela, won ik dit prachtige hoesje voor de mobiel. De dalmatiërstof is van fleece dus heerlijk zacht!
Toevallig ben ik onderweg naar een nieuwe mobiel dus deze komt heel goed van pas! Dank je wel, Ambela!
Doe je nog niet mee met de give away? Scroll even naar benee!
vrijdag 1 maart 2013
Armband met bloem
Jannette, nogmaals bedankt meid!

Ik maakte van een jasseron een schakelarmband met roze kralen van hout en glas.
Daaraan een hanger met daarop een bloem van resin. Ik hoop dat ze het mooi vindt.
Meer van deze bloemen vindt je bij mijn give away, geef je op tot 10 maart!
We gaan nog even verder met weggeven!
- Raad hoeveel vilten ballen er in dit glazen potje zitten
- Ben of wordt volger van mijn blog
- Geef in een reactie aan welke kleur ring jij graag zou willen ontvangen.
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Saskia (la FeMe en Spruiten) en Els (Maaks-Els) willen jullie nog even jullie adres aan mij doormailen?
Maakselsenmeer@hotmail.com